• Her Gün: 08:00 - 23:00
  • 0312 332 15 45

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firması olarak uzun yıllardır faaliyet gösteren ve hizmet kalitesini kanıtlamış bulunan firmamız, uzman kadrosu ile Ankara içi ve Türkiye geneli tüm bölgelere evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.  Ankara içi veya şehirler arası evden eve nakliyat işlerinizi yılların getirdiği deneyimle uzmanlaşmış kadromuz ile gerçekleştirerek, ekonomik ve çoğu yönden istifadeli bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat firmamız, Ankara içi ve tüm illere gerçekleştirdiği evden eve nakliye ve ofis taşıma hizmetlerinde asansörlü taşımacılık alternatifi de sunuyor. Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalarınız daha kısa sürede ve daha emniyetli olarak taşınıyor.

Ofis Taşıma

Günümüzde ofis teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir. Tüketicinin beklentilerini karşılamak için Morkaya Evden Eve ve Ofis Nakliyat, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.

Ambalajlama

Eşyalarınızı Zarar Görmemesi İçin En İyi Şekilde Paketliyoruz. Ev Eşyası Paketleme: Eşya taşınması esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir.

Depolama

Evden eve nakliyat konusunda her zaman profesyonel hizmetler veren firmamız, eşyalarınızın depolanması konusunda da çözümler sunuyor. İhtiyacınız olan süre ile depolatmak istediğiniz eşyalarınız için Ankara’da bulunan depolarımızda, bakımlı, temiz ve güvenli bir ortamda depolama hizmeti sunuyoruz.

Call Now Button