• Her Gün: 08:00 - 23:00
  • 0312 332 15 45

Ofis Taşıma

Günümüzde ofis teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir. Tüketicinin beklentilerini karşılamak için firmamız Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.

Bilgisayarlar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenerek eşyadan bağımsız olarak ayrı bir araçla taşınır. Yeni yerde eşyaların yerleştirilmesi yine ekibimiz tarafından gerçekleştirilerek taşınma işlemi sonlandırılır. Taşınma öncesi mutlaka ücretsiz expertiz hizmeti ile taşınacak büro eşyasının tespiti yapılır. Taşıma işlemine geçmeden gerekli bütün amlajlama işlemi sonlandırılır. Monte ve demonte işlemleri ekibimiz içerisinde bulunan marangozlarımız tarafından yapılır.
Expertiz raporuna göre uygun araç ve taşınma malzemeleri belirlenir.

Evraklarda taşınma esnasında herhangi bir karşıklık oluşmaması için gerekli kolileleme işlemi yapılır.
Firmamız Ankara’nın neresinde olursanız olun ücretsiz ekspertiz göndererek nakliyat gününde doğabilecek tüm sorunları ortadan kaldırıyor.

Öncelikle taşınacak yere gelip eşyalarınızı eksperlerimiz ile inceliyor ve bir fiyat çıkartıyoruz daha sonra anlaşma sağlanırsa müşteri ile bir sözleşme yaparak işe koyuluyoruz. Ekspertizin yapılmasının sebebi fiyat biçmek, taşınacak mallara uygun araç temin etmek ve taşıma işini gerçekleştirecek eleman sayısını belirlemektir.

 

Call Now Button